יום חמישי, 29 בינואר 2015

דרוש פסיכולוג חדשהיי!, וואו.התגעגעתי ללכתוב פה. הייתה הפסקה ארוכה.ממש.ארוכה.וכבר למדתי שאני לא באמת יכול להבטיח שאני אחזור ואכתוב פה ויש לי מדור מיוחד בגיהנום על כל הפעמים שאמרתי את זה אז אני אחסוך ממכם את ההבטחה.
רציתי להעלות פה משו.נושא חשוב שאני מתלבט בו כבר בערך חודשיים...ואני בטוח שיהיה לכם מה לתרום ולעזור לי גם בגלל שאתם כבר בלים ומלאי ניסיון וגם בגלל שאתם יכולים להמליץ על שלכם.
על המה שלכם? אוקיי הנה זה בא.

אז אבא שלי יודע עלי. זה לא חדש,אתם כבר יודעים,בכיתי,הייתי שמח,שוב בכיתי ושוב הייתי שמח,הבנתי כמה זה טוב ואז כמה שזה רע.
הנקודה היא שאחרי שאבא גילה הוא החליט שאי אפשר להשאיר אותי הומו ושחייבים לשנות את זה.(או לפחות לנסות)
אם הוא היה אומר לי את זה לפני שבאתי לאיגי הייתי קופץ על זה,הייתי אומר לו תודה ענקית,מנשק אותו,ורוקד הולה מרוב שמחה,אבל זה היה אחרי.

אחרי שניקו אותי מכל השטיפות מח של הסביבה. מכל אלה שאומרים שאי אפשר ליהות הומו,ושאי אפשר להקים ככה משפחה מכל אלה שאומרים שהומואים הם בהמות,סוטים וחולים.השלמתי עם עצמי.קיבלתי את עצמי.באמת.במאה אחוז.זה לא אומר שלא הייתי מעדיף להיוולד סטרייט אבל כבר קיבלתי את זה שאין מה לעשות.ושזה אני,וכשהוא בא,עם הצעה כזו...זה שבר לי את כל מה שבניתי עד לאותו היום.
כל הסיפור הזה העלה את השאלה הקשה:מה באמת יותר קשה,לקבל את עצמך ולהגיד שאין מה לעשות וזה אני,או לבוא ולבדוק אם אולי זה לא באמת אני,ואולי זה כתוצאה ממשהוא חיצוני?


ואז הבנתי...שאולי באיזשהו מקום וויתרתי לעצמי,כאיל קיבלתי את "עצמי" לפני שאני בטוח מי זה העצמי הזה.
ואם אולי אני לא בטוח הומו,יכול ליהות שיש אפשרת לעתיד טוב יותר?יכול ליהות שאני לא אהיה צריך ליהות בביצת הרווקים הזו,שאני לא אצטרך להרגיש מוזר,או שקרן,או פגום,אולי אני סתם בניתי על עצמי סיפור,אולי אפשר פשוט להשיל את זה?
את האמת.שהייתי מעדיף לא לשאול את השאלות האלה...הייתי מעדיף לחיות כהומו,לצאת יום אחד מהארון,ולהתמודד...פשוט לזרום עם החיים...אבל לא.
בעקבות כל השתלשלות העינינים החלטתי לברר עם עצמי בכל דרך אפשרית,מה ומי אני,באמת,לפני שאני מקבל את עצמי.
עוד שאלה זה איך מבינים מי אתה באמת?
לא...לא טיפולי המרה,טיפולי המרה זה לשנות אותך(לא שידוע לי שזה עובד)בכל מצב,גם אם אתה לא מוכן נפשית,או שאתה עושה את זה מתוך לחץ של החברים והמשפחה(ויש המווון לחץ)
אז אני בחרתי בדרך השניה,היותר "שפויה"-פסיכולוג.מבחינתי פסיכולוג הוא הדרך הכי טובה להגיע להבנה אמיתית מי ומה אתה,תפקידו של הפסיכולוג הוא לשקף לך את עצמך,את התשובות שלך,את הפחדים שלך את...הכל,בצורה מקצועית על מנת שיכול לעזור לך להגיע להבנה עם עצמך,מה ומי עובר עליך.
לא עבר הרבה זמן,וכבר הגעתי אל הפסיכלוג הראשון שלי,הוא היה רב גדול כזה,עם זקן,ראש ישיבה!!!,כל הנתונים המלחיצים.

אמנם קצת נלחצתי בהתחלה אבל מהר מאוד נפתחתי והתחלתי לספר לו הכל,על העבר המיני שלי,על האקסים שלי,על מי אני,ככה במשך חמש פגישות לערך..ואז,כבר בפגישה העשירית הפגישה התנהלה כך שהוא הציג לי תמונות עירום של נשים ,ואני הייתי צריך להסביר לו למה זה מגעיל,למה זה לא מושך,והוא גרם לי להבטיח לו שאני אשב פעם בשבוע בשירותים ויאונן אל מול תמונות נשים עירומות

מזעזע,אבל כנראה שזה לא היה מספיק בשביל לעזוב אותו,הפסיכו כבר בפגישה הבאה התנצל בכל מאודו (מרגש) על הפגישה הקודמת והבטיח שינוי בצורת הטיפול ובגישה,בלעתי את זה,ונשארתי עוד 7 חודשים בערך,בתוכם הרבה לא קרה,לטוב ולרע,בכל שבוע נזרקו 400 שקל לפח...ללא התקדמות משמעותית אם בכלל,עדיין הייתי הומו,עדיין שנאתי בנות,לא להיט.

שבוע אחד הוא טס לחופשה של חודש|(נחשו מאיזה כסף) וכשהוא חזר,כבר לא הרגשתי צורך לחזור אליו,לא שזה אומר,שאני לא הרגשתי צורך בטיפול פסיכולוגי אלא שהוא,לא הציע טיפול כזה מבחינתי.וככה עברו עוד בערך חודשיים,יום אחד אבא שלי בא אלי ואמר לי "מיכאל יש לך פגישה עם X y היום בשש בירושלים,לא לאחר!"קולטים?בלי לשאול,בלי להתריע...כלום. למזלי הייתי מספיק חכם בשביל לבדוק בגוגל ולגלות,שהוא אחד התומכים הנלהבים של עצת נפש,בתחילה אבא שלי לא הבין מה הביג דיל,הראתי לו כתבה אחת.הוא הבין.

מפה לשם אני בחיפוש אחר פסיכולוג,והנה המודעת דרוש שלו,אני בכוונה מפרסם את זה פה,כך שאם לך או לחבר שלך יש פסיכולוג טוב,שנמצא באזור המרכז,אתם מוזמנים לכתוב את שמו בתגובות! :) והנה הדרישות

דרוש פסיכולוג

* חתיך(מבחינה פנימית כמובן,שיהיה נחמד)
*ללא דעות קדומות(ולכן עדיף שלא יהיה רבי)
*שיהיה סופר מוסמך
*שיהיה לו מחיר סביר
*שלא יהיה "יותר מידי בסדר עם גייז" כי...אני לא צריך חיבוק,אני צריך טיפול,אני רוצה לברר

זהו בערך...זאת רשמיתי התמימה והחמודה,מקווה שאתם מכירים מישהו העונה לדרישות הללו.

תודה ושבת שלום לה"טבים יפים שכמותכם!

תיהיו גאים במי שאתם,כי אתם הכי טובים שיש.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שלום!אשמח אם תכתוב או תכתבי תגובות לשיפור,למשוב חיובי או שלילי במקרה הצורך,אבל יותר מהכול אני מבקש לעשות הכל ברוח טובה,בלי מילים גסות,קללות,והעלבות...תודה,והמשך גלישה נעימה!:)